Angličtina - naše specializace

1. SPECIALIZACE
Od svého vzniku se Language 21 se specializujeme na výuku angličtiny. Toto hlavní zaměření na angličtinu nám umožní dělat věci poctivě a důkladně. Sledujeme novinky v oblasti vydávání učebnic, časopisů a metod, které se zaměřují na výuku angličtiny.

2. ZKUŠENOSTI
Na trhu nabízejícím jazykové vzdělání působíme již od roku 1999 let. Poučili jsme se z počátečních chyb a vytříbili jsme si specifický a efektivní způsob výuky.

3. KVALIFIKACE A ODBORNOST
Lektoři mají vždy předepsané vzdělání a jsou odborníky v oblasti výuky cizích jazyků dospělých i dětí.

4.VZDĚLÁVÁNÍ
V dnešní době internetu a globalizace se mění i oblast vzdělávání, jazykové výuky a využití jazyka. Absolvujeme školení, semináře, konzultujeme naši práci s kolegy.

5. SOUSTŘEDĚNOST
Přestože je dán závazný plán výuky, jsme flexibilní. Každý student může mít silné ale i slabé stránky. My se snažíme zjistit kde a procvičovat a posílit to, co je potřeba.

6.KVALITA
Výuka cizího jazyka je složitý proces. Výsledek tohoto procesu závisí jak na přístupu studenta, tak na přístupu lektora. My jsme tu od toho, abychom zabezpečili kvalitu přístupu lektora.

7. UMÍSTĚNÍ A DOSTUPNOST UČEBEN
Všechny učebny, kancelář a zázemí školy jsou umístěné tak, aby jste nemuseli strávit spoustu času dojížděním. Učebny jsou umístěny v centru města.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!     WAP RSS kanál 2007 © Language21.cz   |   Powered by:  David-Studio.net